Συμμετέχοντες – Goumarostali

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ
Ο κατάλογος περιλαμβάνει 34 αθλητές από 2 χώρες
Οι εγγραφές για το 2022 θα διαρκέσουν μέχρι τις 28 Σεπτεμβρίου
Η μέση ηλικία αθλητών είναι 39.4 έτη
Bib AZ ITRA # Επώνυμο Φύλο Age Κατ Εθν Κατ Τόπος Team Status
1 5261 793 1
DIALEKTOS Georgios
M 38 M2 GR GRC Αθήνα
Salomon Hellas
Συμμετοχή
2 57926 744 2
BALAMOTIS Vasileios
M 29 M2 GR GRC Λάρισα
My Athlete
Συμμετοχή
12 9315 594 3
CHRISTOFILOPOULOS Stavros
M 43 M3 GR GRC Αθήνα/Χαλάνδρι
Arkalos
Συμμετοχή
25 2344 4
CHRISTOFORIDIS Athanasios
M 46 M3 GR GRC Σέρρες
Ολυμπιακός
Συμμετοχή
30 55045 5
PORIAZOGLOU Evgenia
F 42 W3 GR GRC Καβάλα
ΣΧΟ Καβάλας
Συμμετοχή
33 44344 6
KARMAS Konstantinos
M 32 M2 GR GRC Αθήνα/Πεύκη
MyAthlete & Melo Run
Συμμετοχή
37 36077 7
MARINOPOULOS Aristotelis
M 48 M3 GR GRC Παραλία Κατερίνης
Aristotelis Training
Συμμετοχή
103 34671 8
NTOUMANIS Ioannis
M 33 M2 GR GRC Ελευθερούπολη
Eleftheroupoli Runners / O.S.B.E.T.
Συμμετοχή
104 6630 9
GIANNOPOULOS Konstantinos
M 38 M2 GR GRC Καστοριά
Dynafit Greece - Mountain Training Solutions
Συμμετοχή
105   10
VANTSIS Vasileios
M 34 M2 GR GRC Σκύδρα
Mountain Training Solutions
Συμμετοχή
106 61508 11
MANTOUSI Dafni
F 30 W2 GR GRC Καστοριά
Mountain Training Solutions
Συμμετοχή
109   12
CHEIMONIDIS Konstantinos
M 28 M2 GR GRC Πάτρα
Συμμετοχή
110   13
VAXEVANAKIS Petros
M 36 M2 GR GRC Αθήνα
Melo Run
Συμμετοχή
111   14
KESIDIS Konstantinos
M 28 M2 GR GRC Θεσσαλονίκη
Συμμετοχή
112   15
PRASKIDIS Christos
M 59 M4 GR GRC Αιγίνιο Πιερίας
Ορειβατικός Σύλλογος Αιγινίου
Συμμετοχή
113 66020 16
ANTONIOU Ilias
M 49 M3 GR GRC Αλιβέρι
Δρομείς Εύβοιας
Συμμετοχή
114 32755 17
STAMATIS Ioannis
M 47 M3 GR GRC Θεσσαλονίκη/Σταυρούπολη
ΣΔΥ Θεσσαλονίκης
Συμμετοχή
115 4950 18
STAMATIS Dimitrios
M 52 M4 GR GRC Νέα Ζίχνη
ΕΟΣ Θεσσαλονίκης
Συμμετοχή
116   19
EROTOKRITOU Konstantinos
M 51 M4 GR GRC Πευκοχώρι Χαλκιδικής
chalkidiki runners club
Συμμετοχή
117 66011 20
KASAPIS Dimitrios
M 23 M2 GR GRC Θεσσαλονίκη
Συμμετοχή
118 3209 21
KASIARAS Nikolaos
M 35 M2 GR GRC Ελασσόνα
Mountain Training Solutions
Συμμετοχή
119 56834 22
HARIZAJ Jeta
F 54 W4 AL GRC Θεσσαλονίκη
Kourkourikis Training Group
Συμμετοχή
120   23
POLYCHRONIADI Stefania
F 29 W2 GR GRC Θεσσαλονίκη/Ν.Ραιδεστός
Salonica Triathlon Team
Συμμετοχή
121 26492 24
TSAPIKOUNI Theodora
F 51 W4 GR GRC Αθήνα
Συμμετοχή
122 45516 25
DIMZAS Vasileios
M 49 M3 GR GRC Καστοριά
North Adventure
Συμμετοχή
123   26
MAVRIANOS Vasileios
M 30 M2 GR GRC Αθήνα/Χαλάνδρι
My Athlete
Συμμετοχή
124 28632 27
GEORGOULIS Athanasios
M 57 M4 GR GRC Κατερίνη
Συμμετοχή
125   28
KOUTLEMANIS Vasileios
M 35 M2 GR GRC Καστοριά
Omixli Crew
Συμμετοχή
126 67818 29
BOUSIOU Argyroula
F 48 W3 GR GRC Φάρσαλα
Kasimis Training
Συμμετοχή
127 5997 30
ELEFTHERIOU Dimitrios
M 37 M2 GR GRC Γέρακας Αττικής
Dynafit
Συμμετοχή
128 62430 31
SPANOU Anastasia
F 35 W2 GR GRC Αθήνα
Συμμετοχή
129 52635 32
KAFASIS Thomas
M 40 M3 GR GRC Σιάτιστα
Συμμετοχή
130 39383 33
GAXHJA Alfred
M 28 M2 AL GRC Θεσσαλονίκη/Σουρωτή
Chalkidiki Runners Club
Συμμετοχή
131   34
DIMTSAS Nikolaos
M 24 M2 GR GRC Βόλος
Άτλας Βόλου
Συμμετοχή